Home > Medewerkers

Medewerkers


Docenten

Volledige naam afk. E-mail Functie
dhr. A. Bakker BKK a.bakker@graafengelbrecht.nl docent Engels
Mw. R. van Beek-Stolk BEE r.vanbeek@graafengelbrecht.nl docent Frans, coördinator
dhr. A. Boedjarath BDJ a.boedjarath@graafengelbrecht.nl docent biologie, scheikunde
mw. L. Bongers BON l.bongers@graafengelbrecht.nl docent beeldende vorming, CKV, KV2
dhr. D. Bot BOT d.bot@graafengelbrecht.nl docent drama
dhr. R. Brands BDS r.brands@graafengelbrecht.nl docent scheikunde
mw. M. Brandsma-Theulings BRN m.brandsma@graafengelbrecht.nl docent wiskunde, natuurkunde
mw. K. Brouwers BRW k.brouwers@graafengelbrecht.nl aardrijkskunde
dhr. M. Chantrel CHT m.chantrel@graafengelbrecht.nl docent Engels
mw. E. Csikos CSI e.csikos@graafengelbrecht.nl docent Nederlands
dhr. J-P. Curfs CRF j.curfs@graafengelbrecht.nl docent Nederlands
dhr. J. van Dam DAM j.vandam@graafengelbrecht.nl docent lichamelijke opvoeding, coördinator
mw. C. Damen DMN c.damen@graafengelbrecht.nl docent Frans
dhr. C. Ebbing EBB c.ebbing@graafengelbrecht.nl docent biologie
mw. P. van Elewout ELW p.vanelewout@graafengelbrecht.nl docent muziek, CKV, ICT
mw. E. van Geel GEE e.vangeel@graafengelbrecht.nl docent biologie, coördinator
mw. B. van Geel GLB b.vangeel@graafengelbrecht.nl docent Nederlands
mw. L. van Gijzen-Krekel GYZ l.vangijzen@graafengelbrecht.nl docent Nederlands
mw. A. van Ginneke GIN a.vanginneke@graafengelbrecht.nl docent techniek
dhr. D. Gonzalez Marin GNZ d.gonzalezmarin@graafengelbrecht.nl docent techniek, rekenvaardigheid
dhr. R. Goossens GSS r.goossens@graafengelbrecht.nl docent lichamelijke opvoeding, topsport begeleider
dhr. P. de Groot GRT p.degroot@graafengelbrecht.nl docent lichamelijke opvoeding, counselor havo/atheneum
dhr. T. Hageman HGM t.hageman@graafengelbrecht.nl docent economie
dhr. N. Hardeveld HRD n.hardeveld@graafengelbrecht.nl docent reken-/studievaardigheden, Highschool, LO
dhr. H. van der Harst HRS h.vanderharst@graafengelbrecht.nl docent wiskunde
dhr. P. Heeren HEE p.heeren@graafengelbrecht.nl docent aardrijkskunde
dhr. P. Hoogesteger HGS p.hoogesteger@graafengelbrecht.nl docent Nederlands /rekenvaardigheid, decaan mavo, maatschappelijke stage
mw. G. Houf-Visschers HFG g.houf@graafengelbrecht.nl docent Frans
dhr. M. van Hout HOU m.vanhout@graafengelbrecht.nl docent Duits, coördinator
dhr. M. Hout HTM m.hout@graafengelbrecht.nl docent geschiedenis
dhr. P. Houtman HTN p.houtman@graafengelbrecht.nl docent natuurkunde
mw. I. Kalisvaart KLV i.kalisvaart@graafengelbrecht.nl docent Engels
dhr. J. Kavanagh KVN j.kavanagh@graafengelbrecht.nl docent Engels
dhr. E. de Lange LNG e.delange@graafengelbrecht.nl docent biologie, ANW
mw. D. van Lieshout LSH d.vanlieshout@graafengelbrecht.nl docent Frans, counselor mavo
dhr. J. van der Made MDE j.vandermade@graafengelbrecht.nl docent economie
dhr. C. de Neeve NEE c.deneeve@graafengelbrecht.nl docent biologie, clustermanager
mw. W. Nichelmann-den Boer NCH w.nichelmann@graafengelbrecht.nl docent geschiedenis, zorgcoördinator
mw. H. Nieuwkoop NWK h.nieuwkoop@graafengelbrecht.nl docent beeldende vorming, CKV, KV2
mw. C. Noë NOE c.noe@graafengelbrecht.nl docent Engels
mw. K. Peeters-van Oerle PEE k.peeters@graafengelbrecht.nl docent wiskunde, economie
dhr. T. Rennen RNN t.rennen@graafengelbrecht.nl docent aardrijkskunde
dhr. H. Rolff RLF h.rolff@graafengelbrecht.nl docent wiskunde
dhr. M. de Ruijter RUY m.deruijter@graafengelbrecht.nl docent wiskunde
mw. E. Schillemans SCL e.schillemans@graafengelbrecht.nl docent lichamelijke opvoeding
dhr. S. Schouw SCW s.schouw@graafengelbrecht.nl docent Duits
dhr. E. Schreuder SCR e.schreuder@graafengelbrecht.nl docent Engels
dhr.. KJ Stoffelen STF k.stoffelen@graafengelbrecht.nl docent lichamelijke opvoeding
mw. M. Valkenaars-de Leeuw VLK m.valkenaars@graafengelbrecht.nl docent beeldende vorming, Graaf media
dhr. M. Verdaasdonk VRD m.verdaasdonk@graafengelbrecht.nl docent drama, CKV
dhr. F. Verhoeven VRH f.verhoeven@graafengelbrecht.nl docent Nederlands
mw. E. Vogelaars VGL e.vogelaars@graafengelbrecht.nl docent geschiedenis
mw. Y. Wijnhoven-van Herwijnen WNH y.wijnhoven@graafengelbrecht.nl docent lichamelijke opvoeding
de heer J. Willemse WLM j.willemse@graafengelbrecht.nl docent biologie, ICT, Graaf Media
mw. E. Wilms WIL e.wilms@graafengelbrecht.nl docent Duits
mw. Y. Wisse WSS y.wisse@graafengelbrecht.nl docent economie
dhr. C. van der Wulp WUL c.vanderwulp@graafengelbrecht.nl docent geschiedenis, maatschappijleer
mw. V. Zijlstra ZLS v.zijlstra@graafengelbrecht.nl docent wiskunde
dhr. K. Zweekhorst ZKT k.zweekhorst@graafengelbrecht.nl docent natuurkunde, scheikunde
 

Coördinatoren

H4, H5, A4, A5, A6 dhr. J. van Dam j.vandam@graafengelbrecht.nl
M2, M3, M4 mw. E. van Geel e.vangeel@graafengelbrecht.nl
H2, H3, A2, A3 dhr. M. van Hout m.vanhout@graafengelbrecht.nl
Brugklassen mw. R.van Beek-Stolk  r.vanbeek@graafengelbrecht.nl
 

Decanen

Mavo dhr. P. Hoogesteger p.hoogesteger@graafengelbrecht.nl
Havo + Atheneum mw. R. Spuybroek r.spuybroek@graafengelbrecht.nl
 

Mentoren

Elke leerling heeft een persoonlijke mentor.

 

Ondersteunend personeel

Roosterzaken dhr. J.A.H. van IJll j.vanijll@graafengelbrecht.nl
Zorgcoördinator mw. W. Nichelmann-den Boer w.nichelmann@graafengelbrecht.nl
Administratie Zorg mw. I. Smit-Kleinherenbrink i.smit@graafengelbrecht.nl
Remedial Teacher mw. C. Kleiss c.kleiss@graafengelbrecht.nl
CJG (Centrum voor Jeugd en Gezin) bereikbaar via school  
Orthopedagoog dhr. K. Smeets via school bereikbaar
Contactpersonen klachtenregeling mw. W. Nichelmann-den Boer w.nichelmann@graafengelbrecht.nl
  dhr. P.M.J.I. Hoogesteger p.hoogesteger@graafengelbrecht.nl
Externe vertrouwenspersoon mw. dr. J. van Swet j.vanswet@fontys.nl
  Wilhelminapark 16, 4818 SM Breda 076 531 06 80
Administratie dhr. G.J.J. Smit j.smit@graafengelbrecht.nl
  mw. J.C.M. van Wanrooij j.vanwanrooij@graafengelbrecht.nl
Secretariaat mw. C. van Wanrooij c.vanwanrooij@graafengelbrecht.nl
Financiën mw. L. Beijer financien@graafengelbrecht.nl
Receptie mw. E.H.N.A. van Egmond-Huigen via school bereikbaar
Mediatheek dhr. K. Khanamiryan mediatheek@graafengelbrecht.nl
  mw. N. Meeldijk mediatheek@graafengelbrecht.nl
  mw. L.H.C. Pouw-van Loosbroek mediatheek@graafengelbrecht.nl
Technische onderwijs assistenten dhr. P.A.M. Caris via school bereikbaar
Conciërge dhr. S. Toulliss via school bereikbaar
  dhr. P. Akkermans via school bereikbaar
Schoolassistent dhr. J. de Veth via school bereikbaar
Medewerker kantine mw. E.A. Veen via school bereikbaar
Huishoudelijke dienst mw. I.C.A. Aarts  
  mw. F. van Hooijdonk  
  mw. T.F.W. Martens-Freyee  
  mw. H. Najja-Souidi  
  mw. J.A.M. Pistorius  
  mw. B.G. Rodriquez  
  mw. R.A. Rodriquez-Pfoster  
  mw. A. do Rosario  
  dhr. W. Sterken  
  mw. C. Volkers  

Nieuws

Bekijken

Agenda

Bekijken

Contact

Bekijken