Home > Agenda

Agenda


15-10-2018 t/m 19-10-2018
Herfstvakantie

22-10-2018
Literatour H3/A3

23-10-2018
High School sport ouder-leerling training

26-10-2018 t/m 02-11-2018
PTA-klassen toetsweek

31-10-2018
Thema-avond voor ouders

01-11-2018
High School sport voetbaltoernooi

02-11-2018
40-minutenrooster, 6e/7e uur vervalt

07-11-2018
40-minutenrooster, 6e/7e uur vervalt

12-11-2018 t/m 16-11-2018
Kantelweek 40-minuten rooster + maatwerkrooster

13-11-2018
11:15 - 14:15 uur H5/A6 VO solliciteert

13-11-2018
16.00 - 17.30 uur info decaan Mavo-2

15-11-2018
Inhaaldag PTA-klassen

21-11-2018
Rapport periode 1 alle klassen

22-11-2018
Mavo-4 introductie Digitaal Doostroom Dossier (DDD)

23-11-2018
11.50 uur H4/A4 info HBO/WO

26-11-2018
19.30 uur Monitorgroep (3/5)

26-11-2018
40-minutenrooster, 6e/7e uur vervalt

27-11-2018
Ouderavond 10-minutengesprekken

28-11-2018
Ouderavond 10-minutengesprekken

18-12-2018
19.30 uur Informatieavond skireis

21-12-2018
Kerstvoorstelling

24-12-2018 t/m 04-01-2019
Kerstvakantie

07-01-2019
Start lessen 10.50 uur of volgens rooster

07-01-2019
A3 webinar profielkeuze

07-01-2019 t/m 18-01-2019
Afname rekentoets 1

11-01-2019
leerlingen roostervrij

14-01-2019 t/m 21-01-2019
Toetsweek alle klassen

21-01-2019
Kijk-en luistertoetsen

22-01-2019
19.30 uur Monitorgroep (4/5)

28-01-2019 t/m 01-02-2019
Kantelweek 40-minuten rooster + maatwerkrooster

31-01-2019
Inhaaldag PTA-klassen

02-02-2019
10.00 - 14.00 uur Open dag

04-02-2019
Gesprekken doorstroom M4-H4

06-02-2019
Rapport periode 2 alle klassen

06-02-2019
leerlingen roostervrij behalve Atheneum-4

06-02-2019
Atheneum-4 Experience Day

12-02-2019
Ouderavond 10-minutengesprekken

12-02-2019
12:00 uur Mavo-3 Opleidng Goed Bekeken (les 4 t/m 7 vervalt)

13-02-2019
Ouderavond 10-minutengesprekken

13-02-2019
9:30 - 11:30 uur Havo-4 Avans/NHTV

21-02-2019
Profielwerkstukavond

27-02-2019
19.00 uur Voorstelling Kudra H5/A5/A6

28-02-2019 t/m 01-03-2019
leerlingen roostervrij

04-03-2019 t/m 08-03-2019
Voorjaarsvakantie

11-03-2019
19.30 uur Monitorgroep (5/5)

11-03-2019 t/m 15-03-2019
Afname rekentoets 2

18-03-2019 t/m 29-03-2019
Toetsweek PTA-klassen

18-03-2019 t/m 20-03-2019
Start CPE

19-03-2019
Mentoravond op uitnodiging

08-04-2019 t/m 12-04-2019
Kantelweek 40-minuten rooster + maatwerkrooster

11-04-2019 t/m 12-04-2019
Inhaaldag/herkansing PTA-klassen

15-04-2019
Herkansing schoolexamen examenklassen

17-04-2019
Rapport periode 3 alle klassen (m.u.v. examenklassen)

17-04-2019
Exameninstructie en -dossier examenleerlingen

18-04-2019
40-minutenrooster, 6e/7e uur vervalt

19-04-2019 t/m 03-05-2019
Meivakantie

09-05-2019 t/m 22-05-2019
Start Centraal Examen

24-05-2019
GALA eindexamenleerlingen

27-05-2019 t/m 07-06-2019
Afname rekentoets 3

30-05-2019 t/m 31-05-2019
Hemelvaart

04-06-2019
19.30 uur Informatieavond Tsjechië

10-06-2019
Tweede Pinksterdag

11-06-2019 t/m 19-06-2019
Toetsweek

12-06-2019
Uitslag Centraal Examen Eerste tijdvak

19-06-2019
19.00 of 20.30 uur Kennismakingsavond nieuwe brugklassers

20-06-2019 t/m 25-06-2019
Activiteitenweek alle leerlingen

20-06-2019 t/m 21-06-2019
Inhaaldag

23-06-2019 t/m 28-06-2019
Tsjechiëreis M3/H4/A5

24-06-2019 t/m 25-06-2019
Sportklas 1 watersportkamp

26-06-2019
Sportklas 2 afsluiting

27-06-2019 t/m 03-07-2019
Zomerschool (kantelweek)

28-06-2019
Uitslag Centraal Examen Tweede tijdvak

28-06-2019
Herkansingsdag PTA-klassen

28-06-2019
Terugkomst Tsjechië

01-07-2019
Inleveren boeken volgens rooster

02-07-2019
16.00 uur Diploma-uitreiking Mavo

02-07-2019
20.00 uur Diploma-uitreiking Havo

03-07-2019
16.00 uur Diploma-uitreiking Atheneum

04-07-2019
Rapport periode 4 alle klassen (m.u.v. examenklassen)

08-07-2019 t/m 16-08-2019
Zomervakantie

Nieuws

Bekijken

Agenda

Bekijken

Contact

Bekijken